Zestaw Alter Ego Filler Botox - szampon, maska i ampułki

Oferowany przez nasz sklep zestaw Alter Ego Filler Botox to seria stworzona z myślą o możliwości przywrócenia włosom ich naturalnego blasku, maksymalnej objętości, a także prawidłowego poziomu nawilżenia. Wspomniany zestaw składa się z szamponu, maski, a także ampułek, dzięki czemu łączy w sobie zarówno nawilżające właściwości kwasu hialuronowego, ale także działanie ekstraktów z pszenicy, które w znaczny sposób wpływają na wzmocnienie włosów. Zestaw Alter Ego Filler Botox to kuracja, która z pewnością zapewni Twoim włosom nie tylko pełnię blasku i objętości, ale także wpłynie na nie przeciwstarzeniowo!
Alter Ego Filler Botox

Botox do włosów AlterEgo Filler - czym się cechuje?

Botox do włosów Alter Ego Filler to sposób na szybkie i łatwe odmłodzenie włosów, a także zadbanie o ich kompleksową pielęgnację. Dzięki stosowaniu zestawu Alter Ego Filler z powodzeniem oczyścisz skórę głowy oraz włosy, uzyskując przy tym efekt świeżości i lekkości. Dodatkowo wszelkie produkty oferowane w zestawie zapewniają głębokie i długotrwałe nawilżenie, poprawienie elastyczności włosa oraz uzupełnienie ubytków w jego strukturze. Co więcej, formuła botoksu wzbogacona została o polisacharydy pochodzenia roślinnego, które posiadają zdolność wiązania dużej ilości wody, dzięki czemu włosy są wygładzone i ujędrnione.

Jak stosować kurację Alter Ego botox Filler?

Regularne stosowanie kuracji Alter Ego Botox Filler nie tylko przeciwdziała procesom starzenia się włosów, ale także sprawia, że są one nawilżone, gładkie, a także niezwykle lśniące i miękkie. W pierwszej kolejności należy zastosować szampon Alter Ego Filler znajdujący się w zestawie. Konieczne jest naniesienie go na wilgotne włosy, masowanie aż do uzyskania piany, a następnie dokładne spłukiwanie. Kolejnym etapem jest naniesienie na włosy maski Alter Ego Filer oraz pozostawienie jej na pięć minut. Po jej spłukaniu, ampułki powinny zostać zaaplikowane na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy.

Botox na włosy zestaw Alter Ego - sklep

Nasz sklep oferuje profesjonalny zestaw botoxu na włosy Alter Ego Filler. Jest to kuracja szczególnie polecana dla włosów cienkich, delikatnych bądź też zniszczonych w wyniku zabiegów chemicznych. Warto również zaznaczyć, że zestaw botoksu na włosy Alter Ego Filler nie posiada siarczanów, a także silikonów, które mogą w znaczny sposób obciążać włosy. Dodatkowo wszelkie produkty zawarte w zestawie mają status vegan friendly, z uwagi na fakt, iż nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.