Olaplex No. 0 Intensive Bond Builder intensywna kuracja wzmacniająca

Włosy stale poddawane zabiegom chemicznym czy termicznym tracą swoje naturalne właściwości. Dotyczy to zarówno farbowania, jak i prostowania i suszenia włosów. Skutkuje to mało estetyczną prezencją, a także pozbawianiem ich wielu wartości, które odpowiadają za zdrową strukturę włosa. Kuracja Olaplex No. 0 Intensive Bond Builder sprawia, że włosy są zarówno odporne na kolejne uszkodzenia, jak i zostają wzmocnione. Pomaga ona w utrzymaniu zdrowych i pięknych pasm.
Olaplex No. 0

Kuracja chroniąca włosy Olaplex No. 0 Intensive Bond Builder

Olaplex No. 0 Intensive Bond Builder zawiera opatentowaną formułę, która wspiera zerwane wiązania spajające włosy. Za sprawą swojej formuły ma zbawienny wpływ na każde z pasm włosów. Jest to domowa kuracja o tak intensywnym działaniu, że uzyskane efekty będą porównywalne do tych spod ręki specjalisty w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Produkt ten sprawia, że wewnętrzna struktura włosa jest rekonstruowana, a wiązania się odbudowują. Może być z powodzeniem stosowany na każdego rodzaju włosach, także farbowanych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą profesjonalnych kosmetyków do włosów.

TylkoWlosy.pl

Jak stosować Olaplex No. 0?

Stosowanie kuracji Olaplex nie jest bardzo skomplikowane. W celu uzyskania najlepszych efektów warto jednak zachować pewną kolejność działań podczas każdego zabiegu. Produkt należy stosować na włosach suchych bądź mokrych. Muszą one jednak być czyste i dokładnie rozczesane. Olaplex No. 0 należy pozostawić na głowie na 10 minut, nie spłukując. Po odczekaniu kolejnych 10 minut należy spłukać włosy i umyć je szamponem Olaplex No. 4. Końcowym etapem będzie zastosowanie odżywki Olaplex No. 5.

Czym wyróżnia się Olaplex No. 0?

Olaplex No. 0 wyróżnia się wyjątkową formułą, która została opracowana w celu zapewnienia włosom jak najlepszego odżywienia i odbudowania wiązań. Kuracja polega na rekonstrukcji pasem i ich dokładnym odżywieniu. Struktura włosa staje się niezwykle wzmocniona i objęta ochroną. Finalnym efektem jest nie tylko piękny wygląd fryzury, ale także odporność na uszkodzenia. Produkt stanowi doskonałe przygotowanie na działanie Olaplex No. 3. Wegańska formuła, bezpieczna dla włosów farbowanych jest dodatkowo cenioną kwestią.